Dobrodošli na stranice najboljeg Guild Wars guild-a!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na stranice najboljeg Guild Wars guild-a!


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 DODACI za GW

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
switch boy
Noob
switch boy


Broj postova : 3
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Lokacija : Pula

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimeuto sij 27, 2009 5:33 pm

Ovako ja igram vec nekih 3 mjeseca,takoder sam novi i u guildu....Sad zanima me recimo ja igram tek prvi dio igre znaci"PROPHECIES" i kad to zavrsim planiram ici dalje po redu,e sad tu dolazi moje pitanje.Dali ja mogu nastaviti igrati s istim likom,znaci s ovim s kojim igram trenutno u "PROPHECIES" ili moram napraviti novog lika i krenuti opet sve kao sto sam krenuo i ovdje????
takoder me zanimaju vasi savjeti za nastavak dalje i tako to...
[Vrh] Go down
josip18
Amater
josip18


Broj postova : 11
Join date : 15.01.2009
Age : 33

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimeuto sij 27, 2009 9:01 pm

switch boy je napisao/la:
Ovako ja igram vec nekih 3 mjeseca,takoder sam novi i u guildu....Sad zanima me recimo ja igram tek prvi dio igre znaci"PROPHECIES" i kad to zavrsim planiram ici dalje po redu,e sad tu dolazi moje pitanje.Dali ja mogu nastaviti igrati s istim likom,znaci s ovim s kojim igram trenutno u "PROPHECIES" ili moram napraviti novog lika i krenuti opet sve kao sto sam krenuo i ovdje????
takoder me zanimaju vasi savjeti za nastavak dalje i tako to...
mozes nastavit s istim likom Wink
[Vrh] Go down
switch boy
Noob
switch boy


Broj postova : 3
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Lokacija : Pula

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimeuto sij 27, 2009 11:34 pm

a sta je po tebi recimo bolje...kako si ti isao
si nastavio s istim likom ili si radio novog???
[Vrh] Go down
josip18
Amater
josip18


Broj postova : 11
Join date : 15.01.2009
Age : 33

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimeuto sij 27, 2009 11:55 pm

switch boy je napisao/la:
a sta je po tebi recimo bolje...kako si ti isao
si nastavio s istim likom ili si radio novog???
nastavio sam s dervishom eotn prof i factions Smile
[Vrh] Go down
domosapiens
Noob



Broj postova : 2
Join date : 15.01.2009
Age : 37
Lokacija : Zrnovnica

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimečet vel 05, 2009 8:04 am

ili mos u mene kupit jedan account sa svim dijelovima dam ti ga za 300kn DDD
[Vrh] Go down
switch boy
Noob
switch boy


Broj postova : 3
Join date : 27.01.2009
Age : 33
Lokacija : Pula

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimečet vel 19, 2009 1:35 am

eh zanima me dali kad idem instalirati faction dali na kompu trebam imati proph. ili proph mogu izbrisati ili kako to ide???
[Vrh] Go down
slafko
Noob



Broj postova : 3
Join date : 26.02.2009

DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitimečet vel 26, 2009 12:37 am

Za instalaciju Factionsa ti nije potreban Prophecies. Niti Nightfall. Prophecies, Factions i Nightfall su standalone chapteri, odnosno zasebna poglavnja i moguće ih je instalirati potpuno odvojeno i neovisno. Eye of the North je expanzija i ona zahtjeva barem jedan prethodni chapter na koji će se nadograditi.

Kaj se tiče ovog tvog slučaja, kada kupiš Factionse (ili bilo kaj drugo) nećeš raditi novu instalaciju i kreirati novi, zasebni account, već ćeš registracijski broj dodati na svoj postojeći account. Jedino tako ćeš moći s istim likom prolaziti kroz Factionse i sve ostalo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DODACI za GW Empty
PostajNaslov: Re: DODACI za GW   DODACI za GW I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DODACI za GW
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dobrodošli na stranice najboljeg Guild Wars guild-a! :: Helpdesk :: Pomoc-
Forum(o)Bir: